Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megharapott egy kutya kutya!...

Megharapott egy kutya kutya! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 1 órája megharapott egy kutya, miközben a sajátomat sétáltattam. Egyből hazajöttem, kocsiból kivettem az elsősegélycsomagot, fertőtlenítővel lekentem a sebet (ami nem túl mély, és nem is széles), utána felkerestem a tulajt, elkértem a kutya oltási könyvét, minden évben volt oltva, ezzel nincs gond. A kérdésem a következő: ezután mit csináljak? Kell valahol jelentenem a harapást?

2016. jún. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana elmenned a balesetire és kérni egy tetanusz oltást, mert sosem lehet tudni.

Meg aztán ők látják, hogy milyen a seb és kell-e még valamit csinálni esetleg.

2016. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteni nem kell, de érdemes elmenni az orvoshoz, hogy megnézze nem lép fel esetleg gyulladás. Ilyenkor adnak a biztonság kedvéért tetanuszt.
2016. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz és kérj tetanusz oltást
2016. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszön a gyors választ!

Már beszéltem is orvossal, hétfőn megyek oltásért!

2016. jún. 17. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenteni kell a rendőrségnek! Lecsukják garázdaságért kb 1-2 hónapra!!
2016. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!