Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egyik barátnőm mindig meg...

Az egyik barátnőm mindig meg akarja vágni magát. Hogyan állítsam meg?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm néha azt mondogatja, hogy fel vágja az ereit, illetve megkérdi tőlem hogy a hasán vagy a combján vágja meg magát. Kétségbe esek, nem tudom hogy mit tegyek azért, hogy ne tegye ezt magával, nem tudom mit írjak neki. Segítsetek kérlek!

2016. aug. 21. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
El ne hidd hogy megfogja magát vágni. Ez csak egy kis hisztizés. Szereti ha vele foglalkoznak. Max megkarcolják az ilyenek magukat, de az nem vágás. Persze ezt nem lehet nekik megmondani, mert az IQ az 10 alatt van náluk.
2016. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne írjál neki, hanem legyél vele. És beszélj a szüleivel pl.
2016. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vicc, es tenyleg kepes lehet megvagni magat. Probaljatok egyutt megoldast talalni a problemara, ami miatt meg akarja vagni magat. Nyugtatsd meg, hogy biztosan nagyon sokan szeretik, es fontos nekik. Esetleg mondd neki azt, hogy 'gondolj bele, mit gondolna most XY ha latna hogy vagdosod magad'. Es tenyleg jobb lenne, ha vele lennel, nem pedig csak irtok egymasnak.
2016. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszèlgessetek minnél többet és ne légy lekezelő vele. Nézzetek néhány képet a neten ilyen sérülésekről, hátha megijed, hogy az ő teste is olyan lesz. (Közben megkérdezheted, hogy ő is úgy akar-e kinézni?)

Én vagdostam magam, de szerencsére már kezdenek elhalványuni a sebek.

2016. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy ő tényleg képes megvágni magát, nem karcolni. Hiába mondom neki hogy sokan szeretik, ő ezt nem hiszi el. Találkozni sajna nem tudunk, elválaszt minket egy határvonal.
2016. aug. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!