Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy állítsam le a szomszédot?...

Hogy állítsam le a szomszédot? Minden áron magához akarja édesgetni a cicánkat!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben 3-szor is "eltűnt" a cicánk egy egész napra. Szelíd, így bárki megsimizheti. A szomszédok eléggé zárkózottak, nincs állatuk, de a kislány nagyon szereti a cicákat. (Ezt onnan tudom, hogy a másik szomszédét próbálták elkunyerálni, de nem adták oda.)Sötétedés után kerül elő, a lábai tiszták, a bundija nem hideg, tuti, hogy beviszik a házba és nem engedik ki, mert nem jön elő ha hívjuk.
2012. jan. 31. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
kérdezd végig az ismerőseidet nincs e valakinek kiscicája s ajándékoz oda a szomszédnak
2012. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
81%
én szereznék nekik egy másik cicát és odaadnám nekik :)
2012. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
47%
menj át a szomszédhoz és törd el mind két kezét utánna már nem fogja piszkálni a cicádat :DD C:
2012. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eléggé zárkózottak, lassan egy éve lakunk itt és 3X beszéltünk talán. Nagyon nem barátkozóak, így nem tudom hogy venné ki magát, ha beállítanánk egy kiscicával :D Most nincs "kismacska-szezon", addig simán odaszokatják, mert napközben mi nem vagyunk otthon. :( (este persze kényeztetjük ezerrel)
2012. jan. 31. 11:37
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi,de miért kell leállitani?Ha a cica annyira utálna ott lenni,nem menne át..nem lehet hagyni néha,hogy ott legyen,ha a kislány igy szereti?Én örülnék,ha ilyen szomszédaim lennének,nem egy alkesz,aki meg akarta ölni a kutyámat,amikor egyszer átszökött hozzá...
2012. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, nincs azzal baj, hogy szeretik. Az nem tetszik, hogy bezárják, illetve nem engedik ki (mert gondolom játszik vele vagy nem tudom) és hiába hívjuk, nem jön elő. Tényleg attól félek, hogy ha odaszokatják, akkor elveszítjük. Ivartalanítottuk, imádjuk, sokat költöttünk rá. Amikor hazajön este, furcsán viselkedik, morog meg keservesen vinnyog, nem szereti, ha megsimogatjuk, vagy játszani próbálunk vele. :(
2012. jan. 31. 12:04
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni a szomszéddal. Velem is történt hasnonló. Eddig 3 vagy 4 cicánk volt, de a mamáék (szomszédban laknak) az összeset magukhoz szoktaták. Etették, simogatták, stb. Megkértm pket, hogy ne adjanek neki náluk enni, mert én itthon adok neki, de mintha a falnak beszéltem volna:/
2012. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálunk majd valahogy közös nevezőre jutni velük. :/ Csak tényleg annyira zárkózottak, hogy ha látják, hogy pl megyünk haza (vagy bármelyik másik szomszéd megy haza) inkább bemennek a házba, csak hogy ne kelljen köszönni vagy ne adj'Isten beszélni pár szót...
2012. jan. 31. 14:55
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
akkor jöjjön az amerikai filmesdi: kopogj át egy tál sütivel :)
2012. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudod mi a legviccesebb, kedves utolsó válaszoló?? Már ez is megvolt! Igaz nem mi, hanem a másik szomszéd (akikkel viszont nagyon jóban vagyunk) amikor odaköltözött, mindenkihez bekopogtak egy tálca friss sütivel. A szóban forgók pedig 1. be sem hívták őket, 2. úgy kellett a kezükbe nyomni a sütit, hogy "hahó, nektek hoztuk!!" A sütis szomszéd szerint 100%, hogy kidobták... :(
2012. jan. 31. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!