Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortukorzes altatassal....

Gyomortukorzes altatassal. Velemenyek?

Figyelt kérdés
Penteken megyek gyomortukrozesre es kertem altatast. Van valaki, aki hasonlon mar etesett? Ha igen, hogyan eltetek meg? Mennyire volt kellemetlen es meddig tartott az egesz procedura? Elore is koszonom a valaszokat! :)
2016. szept. 13. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy gyomortükrözés, altatás nélkül 2 perc. Altatással nem tudom. Én már 4 alkalommal voltam ilyen beavatkozáson. Az utolsó kettőn már direkt kértem, hogy én is láthassam a monitoron, hogyan csinálják.
2016. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az altatás utáni lábadozás sokkal nagyobb kellemetlenség (bár nekem csak egyszer volt, kétéves koromban), mint az a két perc, amíg megcsinálják. Ez olyan, mint aki fogorvosnál a 3 órás zsibbasztást kéri a 4-5-szöri 5-10 másodperc enyhe fájdalom helyett.
2016. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!