Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény műtétem lesz TB...

Zedka kérdése:

Orrsövény műtétem lesz TB támogatott. Szerintetek mennyi hálapénzt kellene adnom az orvosnak és mikor?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
én műtét után az utolsó vizsgálatnál amikor a zárójelentést kaptam meg, akkor adtam 10 ezret. Szintén orrsövény műtét
2016. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semenyit! Kap fizetést. Másrészt ha elfogadja akkor törvényt sért. Ezért tart itt a magyar eü. Kiknek szoktál még pénzt csúsztatni?
2016. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd akkor gondolkodj hálapénzen, ha jól sikerült a műtét és az utógondozás, és valóban hálás leszel az orvosnak.

Ha nem választott orvos, akkor 10ezer szerintme is megfelelő összeg.

2016. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem választott orvos műtött, korábban is végzett rajtam műtétet mandulával akkor nagyon elégedettek voltunk 20-at adtam neki, sövényért szintén 20-at kapott. Úgy gondolom ez bőven elég. Mindennap van neki 4-5 műtétje ,akkor gondolj bele mennyi pénzt keres.. Egyébként nekem orrsövény után volt komplikációm ami az ő hibájából eredt .. semmivel sem bánt velem jobban,hogy fizettünk kivéve azzal a kisebbségi lánnyal akik 100eFt-ot adtak neki..
2016. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!