Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbélgyanú esetén van olyan...

Vakbélgyanú esetén van olyan vizsgálat, h. benyúlnak a végbélbe újjal? Velem ez történt, a vizsgálóba (én fiú vagyok) az a srác aki vizsgált benyúlt a végbelembe és nyomkodta, és kérdezgetett, hogy fáj e. Van ilyen vizsgálat? Vagy ez élvezkedés volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 00:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megnyugtatott, hogy ez az orvosi protokoll része, és nem egyéb.
2010. ápr. 30. 23:50
 12/24 anonim ***** válasza:
nem élvezkedett ilyen a vizsgálat.
2010. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

"Én simán el tudom képzelni, hogy valaki számára ez szexuálisan izgató helyzet legyen. Hisz tudjuk, hogy mindez csak szexuális orientáció kérdése. Nem tudok róla, hogy szűrnék a diákokat szexuális orientáció szerint a SOTÉn vagy egyéb orvosi egyetemeken. Szóval az orvosok sem szentek!!!! Épp ezért ne is tegyünk úgy mintha azok volnának..."


szerintem, ez csak neked volt szexuálisan izgató ....ilyen alapon férfiak közül csak a homoszexuálisok menjenek nőgyógyásznak, andrológusnak meg csak leszbikus nők? Nem mellesleg, még ha a doki meleg is volt, akkor sem hiszem, hogy a te szaros s*gglyukad egy vizsgálóasztalon olyan nagyon izgató helyzet lett volna számára...ökör vagy

2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy hasi panaszoknál azért "turkálnak" ott, mert onnan tapintható az excavatio rectovesicalis (nőknél az excav. rectouterina), mely a hashártya legmélyebb pontja, így ha bármi vérzés vagy folyadékgyülem képződik a hasüregben, az ott gyűlik össze...
2010. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
Az a kérdés, hogy ez a vizsgálat a rendelőintézet valamelyik orvosi szobájában történt e, vagy pedig a nyilvános WC-ben? És milyen srác volt? Azért egy sebész erősen különbözik egy "sráctól" a grundon.
2010. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
orvosi vizsgálóban volt és fehér köpenye volt, és gondolom orvos volt, de az sem teljesen kizárt, hogy ápoló, és nem emléxem, rá, hogy tájékoztatott volna róla, hogy mi ez a vizsgálat, vagy, hogy ezt szokták, vagy miért szükséges, vagy ilyesmi. Csak úgy se szó se beszéd le a gatyát és benyúlt.Ez azért furcsa egy kicsit még akkor is ha emberéletről van szó! Mondjuk tény, hogy elég rosszul voltam akkor, nagyon fájt a hasam és nem sok minden érdekelt azon a ponton.
2010. máj. 4. 14:58
 17/24 anonim ***** válasza:
anyámnak volt ilyen műtéte és nem nyúlkált senki se be neki,leborotválták oda lennt megnyomkodtáka hasánál hogy hol fáj és kész,nála kiderült és műtőtékis.Szerintem orvos függő,szűz lányoknál is van aki végbélen keresztül,valaki pedig hüvelyi úton vizsgál,én utóbbit választottam volna,ha akkoriba mentem volna el,az elsőt nem hagytam volna,inkább akkor hagyom az egész vizsgálatot.
2010. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Figyelj hogy mennyire nem szentek másolok be neked linkeket diákokról,meztlenvizsgálatokat csináltak csajoknál is nem közölték velük,hogy nemkötelező és mindezt úgy,hogy 3-4 osztálytárnő látta őket vizsgálat alatt,szerintem iskolaorvosnak semmi köze a lányok nemiszevéhez,hogy az mennyire szőrős.Fiúknál is csoportos vizsgálatok.Szóval majd küldöm őket.Az első linknél a 11oldal kommneje és 24 oldal az érdekes.
2010. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!