Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbélgyanú esetén van olyan...

Vakbélgyanú esetén van olyan vizsgálat, h. benyúlnak a végbélbe újjal? Velem ez történt, a vizsgálóba (én fiú vagyok) az a srác aki vizsgált benyúlt a végbelembe és nyomkodta, és kérdezgetett, hogy fáj e. Van ilyen vizsgálat? Vagy ez élvezkedés volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..


Ilyenekkel van tele,elgondokodtató,hol volt az etika és a felvilágosítás.

2010. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a tömeges mesztelerevetkőztetés,de az egyenkétni is az diákoknál inkább perverz mint megalapozott,hisz urológusnál is csak alul kell levetkőzni,nem pucéron állni és nincs más vizsgálatra váró személy bennt,ahogy lányok esetében sem és saját akaratból történik.Én ilyen vizsgálatot nem engedtem volna magamon még hogy nem vagyok más iskolás.
2010. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!