Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középsulis orvosi vizsgálaton...

Középsulis orvosi vizsgálaton tényleg van olyan, hogy meztelenre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ijesztgetés?

2016. nov. 24. 07:48
 1/9 anonim válasza:
100%
Ijesztgetés. Teljesen meztelenre eddig csak vakbelmutetnel kellett vetkoznom, de még ott is betakartak.
2016. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2016. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen nincs , meg az ujszulotteket is pelenkaban vizsgaljak.
2016. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ti csak egymást ijesztgetitek ezekkel...
2016. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

dehogy ijesztgetés,van olyan,hogy teljesen lekell vetkőzni.

gondolj csak bele,ha valami olyan bajod van ami az egész tetstedre kiterjed akkor azt az orvosnak egészben kell látnia.

2016. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Előfordulhat,fiúknál főleg,ott van hogy levezeti a boxert és a fitymát még akarják nézni,lányoknál is volt aki írta hogy velük is lehúzatták a bugyit,be kellett terpeszteni de ott ritka.De nem kötelezhető rá senki,t ehát ha előfordulna nem kell hagyni.


Fiú vagy lány vagy?

2016. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiú.
2016. nov. 27. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha fiú vagy sajnálak,mert fiúknál sokszor hallani fitymaszűkületi vizsgálatról iskolában,ahol vagy te vagy az orvos húzza hátra a fitymád,néhol még Here vizsgálatról is hallani.


De írtam erre nem kötelezhetnek.Mondhatsz nemet.Ha a fiúk összeállna, közösen mondanak nemet rá akkor meg főleg nincs mit tennie az orvosnak.Otthon is jó ha beszélsz erről.


De meztelenre vetkőzésre,sem a nemiszerved vizsgálatára nem következhetnek,sőt ha nem szimpatikus az orvos akkor választott orvoshoz,sajátodhoz is emehetsz.


Volt már ilyen vizsgálatod?

2016. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%

Nekunk nem reg volt ilyen es boxerig kellet levetkozni megneztek a magassagot testsulyt stb. es utana mondta a doki no hogy alsonadragot huzzam le majd emeljem fel a farkam..

Tokre izgultam h mi lesz majd de rajottem h rengeteg ilyet latott es tudja kezelni nekem meg csak nem all fel 40+ nőre ugyh semmi para csal nyugi:D

2016. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!