Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet panaszt/bejelentést...

Hol lehet panaszt/bejelentést tenni háziorvos ellen?

Figyelt kérdés
Problémás a doktorunk, ugrókötelezik és pizzázik a rendelőben, nem tartja a munkaidejét és minimum a másfél óra várakozási idő nála. Lehet ez ellen valamit tenni?

2017. jan. 18. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Elhiszem, hogy agyba-főbe védeni kell a magyar munkaerőt, de azért ne kelljen már végigcsókolni a cipőjét, amiért találomra felír 3 darab vérnyomáscsökkentőt a nagyszülőmnek, csak hogy menjen már haza, aztán rohanhatunk vele az ügyeletre.


Ha nem tudsz választ adni, akkor fogd meg a kedves feneked és billegtesd arrébb. Köszönöm szépen.

2017. jan. 22. 18:08
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Jah bocs, látom sok a szabadidőd. Akkor tessék, ha nem lenne egyértelmű (és minden eü intézmény várójában kifüggesztve): a betegjogi képviselőnél.
2017. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Aakosh válasza:
100%

Én 6 hétig voltam covidban. Nem sok híjja volt hogy meghaljak. Elvesztettem a hallásom a bal fülemen, a bal karom érzékelését, zsibbadt nem érezem nem tudok fogni vele, tüdőgyulladásom volt, fulladás, végig láz, az orrnyálkahártyám átfúrta a covid így 6 héten át folyamatosan vérzett az orrom, nokedli méretű véröblenyek jöttek ki félóránként, nem ettem mert nem tudtam, az emésztőrendszerem megtámadta, nem is sorolom.. a lényeg nem ez.. 7 héten amikor jobban lettem kicsivel, mondom a háziorvosnak telefonon, hogy a bal alhasam is fáj meg kéne nézni.. Azt mondja a covidnak sok féle tünete van, ott a hasban csak a bél van, nincs semmi, ha a széklet jó, akkor indokolatlan vizsgálgatni. Mondtam köszi!

Ha zz ő gyereke hasa fájna tuti az MR-ig intézné a soronkívüliséget neki. A bajom az hogy csak annyira fájt, hogy saját költségen még az nap elmendtem 17 ezerét ultrahangra, hogy megtudjam mi bajom. A doktornő mutatta a monitoron, hogy mivel 6 hétig csak izzadtam és nem pisiltem, tele lett a vesém homokkal és kővel. Szóval amire azt mondja egy orvos a fájás nem indolt további vizsgálatot és magam járok 17ezerért utána azért azt várom, hogy térítsék meg a szakmai félrenézést és kérjen bocsánatot. Hol lehet panaszt tenni a kiadásokért? Ja természetesen kontol ultrahangra is kellene a beutaló, azt fel fogja írni? Most tünetmentes, ami azért baj mert azt mondta az ultrahangos hogy látni kell elment a kő, mert a homok és kis kövek nem mindig hívják fel a figyelmet magukra hanem csendben be tudnak tapadni a vese nyálkahártyába és nőnek tovább a vesében később nagy bajokat okozva. Szóval egy újabb beutalóra is szükségem lenne.

2021. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!