Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi bajom lehet ilyen alacsony...

Mi bajom lehet ilyen alacsony vérnyomással? Hova menjek?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban is mindig alacsony volt a vérnyomásom (120-90), régen sportoltam, de már nem, és most szedek egy isoproposine nevű gyógyszert, amitől állítólag lehet fáradság. Én nem szédülök meg nincs semmi komoly bajom, csak annyi, hogy reggel nagyon nehezen kelek fel, de hát este meg mindig sokáig fent vagyok.

Na szóval ma valami 85/ nem tudom mennyi volt a vérnyomásom, a 85 az első érték volt. De mondom szerintem rosszul volt mérve, majd megmérte tatám neki 130/ mit tudom én mennyi, és mondta hogy neki pedig ennyi szokott lenni.

Most elmenjek ezzel orvoshoz? Tatám azt mondta, hogy igen érdemes lenne megnézetni mert nem játék...

Kérdés mi bajom lehet? Félek hogy kiderül valami írtó nagy gáz van...

24 F


Nem iszok, nem kávézok, energia italt sem, sőt még Colát sem, nem dohányzok, és egy ideje nem sportolok (de régen komoly szinten sportoltam, akkor azt mondta az orvos hogy milyen jó a szívverésem, de hát ez már jó sok éve volt)

szteroidokat meg ilyesmiket sem szedek, normálisan kajálok. Nem szexekel, nagyon sűrűn maszturbálok.

Nyugodt életet élek, sajnos munkanélküli vagyok, egész nap nem csinálok semmit (ennek már 1 hónapja) ez nem tudom számít e valamit...



2017. febr. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy mérés nem mérés. Hiszen el is szúrhattad. Ha többször is ilyen alacsony értéket mérsz (ha jól értem, a szisztolés volt 85), akkor pedig menj el a háziorvoshoz. Mindenképpen!

Volt egy ismerősünk, akinél előfordult, hogy elaludt és nem bírta a férje fölkelteni, mentőket kellett hívni, ők hozták vissza, mert úgy lement a vérnyomása alvás közben.

2017. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy irto nagy gaz lenne, ahogy irtad... De ez amugy hulye indok, hogy azért nem mész el, nehogy kideruljon, ha mégis. Pont hogy mindent idoben kell kezelni. Szoval, nekem is alacson a vérnyomáaom, de amugy semmi bajom nincs, csak a kezeim, lábaim szoktak hidegek lenni, fázni. Ha elmész háziorvoshoz valoszinuleg 24 oras vernyomasmeröt fogsz kapni, ami kényelmetlen ugyan, de hasznos. Azt kielemzik, és eldontik kell-e bármit us kezdeni ezzel.
2017. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!