Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kezeljem ez a kínos...

Hogy kezeljem ez a kínos helyzetett?

Figyelt kérdés

Tegnap kötelező évszakos orvosi vizsgálat volt munkában. Van egy új fiatal kolléganőnk, aki most lépett be munkába, így neki most volt meg az előzetes vizsgálat. Azt hogy, bunkó orvosunk van tudtam, de hogy ennyire ez nem jutott volna eszembe.

A kolléganőnk volt elősször bennt, és mink - 2 fiatal kollégával várakoztunk az asszisztensnél. Az ajtó megvolt nyitva, így mindent hallottunk. Elősször csak azt kérte hogy húzza fel a pólóját, utánna hallottuk, hogy levetette vele a melltartóját. Aztán jöttek még a szokásos vizsgálatok. Amikor kijött mégegyszer szólt hogy menjen vissza mert szerinte zörejt hallott, így mégegyszer megakar győződeni az eredményről. Akkor már szinte sírva ment vissza. Ismét levetkeztette, de közben belépett az asszisztens, és nyitva maradt az ajtó, így a fiúk ís végig nézték a vizsgálatot. Nekünk is nagyon kellemetlen volt, és nem tudom elképzelni mennyire kellemetlen volt a lánynak. A kollégám szólt az asszisztensnek, és arra azt válaszolta, nem ovodások vagyunk.

Holnap mennek még hárman ismét vizsgálatra, és lázadnak, hogy nem akarnak. Én felelek érte, nem tudom mit tegyek. Szegény kolléganőnk kerül minket. Mit tennétek? Szerintem ez már nem normális dolog amit tett az orvos.



2017. márc. 8. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélni kell az orvossal, fel kellhívni vagy oda kell menni személyesen és el kell mondani hogy csak becsukott ajtóval és nem megalázó módon hajlandóak a kolegák részt venni a vizsgálaton.

Ha a reakció elutasító akkor valahol máshol kell panaszt tenni....

2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem ovodások vagyunk. "

Az óvodában még nem jelentene gondot. Pont a felnőtteknél van értelme a szemérem, szégyenlősség kifejezésnek, kiváltképpen a másik nem előtt. Egyébként meg ha az asszisztens nem is csukta be az ajtót, nektek is van kezetek, és igazán lehetett volna annyi belátás bennetek, hogy valaki odamegy és becsukja.

2017. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Máskor hajtsátok be ti az ajtót
2017. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!