Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Félek. Segítenétrk megnyugtatn...

Félek. Segítenétrk megnyugtatni engem, esetleg veletek is történt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy én kis álkapoccsal születtem ezért ahoz hogy fogszabályzót kaphassak ki kell húzni 4 fogamat. Alul 2 és felül 2. A 4 es fogakat, mert a szemfogaimnak nincsen hely. A fogorvosom azt mondta hogy elősször rakjuk fel a felsőt aztán majd 2-3 hónappal később az alsót mivel alul nem annyira vészes a fogam mint felül. Már 2 fogamat ki is húzták november vége fele és december 14. Óta fent is van a felső ívem. Viszont pár napja amikor mentünk ellenőrzésre mondta a fogorvos hogy neki kéne állni az alsó fogsoromnak is és ki kellene húzni még 3 héten belül 2 fogamat (alsót). És én most valamiért teljesen megvagyok rémülve.... pedig tudom hogy maga a húzás nem fáj csak az inekció kicsit. De én nagyon be vagyok parázva, én sem értem nagyon miért.. ha már az előző 2 ''túléltem'' ezt is túl fogom. Veletek volt már ilyen?

12L



2017. márc. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
bizzál az orvosba mindenképpen! De gondolom azt te is látod, hogy az alsó fogsorod nem megfelelő és hozzá kell igazítani a felsőhöz.
2017. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi én a vérvétellel vagyok így. Tudom hogy meg se erzem de valamiért mégis félek.Nem tudom magam soha lenyugtatni ezért mindig rosszul vagyok előtte tök feleslegesen.

Nem tudom miért van ez.

Azért próbálj le nyugodni, mar tudod milyen érzés, ez is ugyanolyan lesz :)

2017. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!