Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hólyagtükrözésre kell mennem,...

Hólyagtükrözésre kell mennem, de már magától a szótól is rosszul vagyok. Hogyan tudnám megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés
Állítólag nem kellemes, férfiaknál meg pláne nem. :-/

2015. ápr. 23. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is gondolj rá, amig el nem kezdődik, aztán meg már nincs vissza út, csak szorisd össze a fogad. Mást nem nemtudok ajánlani.
2015. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem kellemes dolog. Nekem nem tükrözés volt, hanem duplaj kivétel, de az kb ugyanaz. Fognak benyomni érzéstelenítő zselét amitől annyira nem fogod érezni, az egy kicsit égető érzés lesz, kicsit olyan mintha felfáztál volna vagy hasonló. De gyorsan meg fogják csinálni tehát nem kell sok időt bent töltened.


Szóval nem lesz vészes.Nem te vagy az első akinek csinálják, bajod meg nem lesz belőle. Miután végeztél egy jót nevetsz rajta. :)

2015. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most volt (hajlékony eszközzel). Hát egy kiadós hajvágás a fodrásznál kellemetlenebb, komolyan. Mondjuk utána fél óráig eléggé égett a húgycsövem, meg aznap csípett a pisilés, de abszolút ki lehetett bírni.
2015. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cro_ válasza:
Nem vészes. Persze kellemetlen kicsit, de pl egy foghúzáshoz képest semmiség.
2016. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!