Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki azt képzeli, hogy...

Kekcsi kérdése:

Valaki azt képzeli, hogy átkokat szórok rá, és telefonon zaklat, hogy ne tegyem. Hogyan tudom megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Bizonyítsam be neki, hogy a képzelt bizonyítékai nem léteznek? Ígérgessem, hogy nem fogom ezentúl átkozni? Fenyegessem, hogy ha nem hagyja abba, akkor megátkozom? Egyéb ötlet? Melyik módon tudom elérni, hogy ne zaklasson, és közben lehetőleg ő se kerüljön rosszabb állapotba?

2015. jan. 6. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha felhív, mondd ezt: Abrakad abra!Legyél macska!

Aztán sípolj valamivel a telefonba.Szerintem nem fog többet felhívni.

2015. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beállítod két csörgés utánra az üzenetrögzítőt.

Vagy ha tudod ki az, javaslod a családjának, hogy vigyék pszichiáterhez,és ellenőrizzék, beszedi-e a gyógyszereit.

2015. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hivatalos ügyben tudta meg a számomat, azon kívül nem ismerem. Jöhetnek a vicces ötletek, de elsősorban orvosi vagy tapasztalaton alapuló választ szerettem volna kapni. Nem haragszom rá, tulajdonképpen adósa vagyok, ezért nem kívánok vele fölényeskedni, nem akarom sértegetni.
2015. jan. 6. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt már kérdezted tőle, hogy min alapul ez az elképzelése? :)
2015. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem. Mindig érzelmi síkra próbálja terelni a témát. Ha részleteket, konkrétumokat akarok kicsikarni, elcsukló hangon ad kitérő választ, pl. nem akar erről beszélni, és jönnek az ismétlődő sirámok.
2015. jan. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!