Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ahogyan egyre előrébb haladok...

Ahogyan egyre előrébb haladok a tanulmányaimmal, egyre jobban görcsölök. Hogyan tudnám magam megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kalitkába zárva érzem magamat. A héten is két zh lesz, az egyik holnap, a másik holnapután. A holnapira készültem, de még rá kell szánnom a mai napot, így a másik zh-ra csak annyit tudok majd készülni ( mert későn érek haza, este) hogy az előző zh-k kérdéseit (amik előző években voltak) kidolgozom és megtanulom, hátha ugyan azokat adja. Így tiszta ideges vagyok. Már csak 3 félévem van hátra, eddig még egy zh-t sem buktam mindig ötös voltam szinte mindenből, de ahogy haladok mindig egyre idegesebb és idegesebb leszek és már lassan nem bírom. Mikor tanulni kell még enni, mosni stb dolgokra sincs időm, pedig ezek azért fontosak. Mindig a sírógörcs, hányinger, fejfájás érzések keveréke kering körülöttem :(

2014. okt. 6. 11:17
 1/1 anonim válasza:
Próbálj lenyugodni. Hasonlóan viszonyultam a tanuláshoz, mint te. El is végeztem az egyetemet. Aztán most itt állok munka nélkül. Szóval ne stresszeld magad, mert a neheze azután jön, amikor befejezed a tanulást.
2014. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!