Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak anya tudott megnyugtatni,...

Csak anya tudott megnyugtatni, biztonságot adni. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig szorongó,stresszes gyerek voltam.Anya meg tudott nyugtatni,biztonságban éreztem magam mellette.Na most ő meghalt kb 7 ève,még kiskoromban.Azóta egyre rosszabb minden.Manapság már 15 fizikai tünetem van,nagyon rosszul vagyok,mindennapi teendőim egyáltalán nem tudom vègezni.Nagyon szorongok,fèlek,hogy súlyos fizikai betegsègem van.Egyedül nem tudok megnyugodni.Kb az őrület határàn vagyok.Ha anya itt lenne simán meg tudna nyugtatni.Mi bajom?Valami mentális is van tudom.Vagy csak ennyire rossz,beteges a szemèlyiségem alapból?Ja,és szedtem màr gyógyszert is,csak elnyomott,de a problèmát nem szűntette meg,szóval ugyanott vagyok.Nekem nem heti 1 óra pszichológusra van szükségem,hanem normális csalàdra...ami már nem lesz.Szóval ördögi kör.

Se ti,se ismerősötök nem volt hasonlóan,igaz?

Ha még most is ilyen vagyok,màr nem vàltozik meg a személyiségem,igaz?:(


2014. dec. 10. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichoterapeuta nélkül tudtad rendezni az életed?

Mégis, hogyan gondolod a megoldást?

Írhatsz privátban is.

2014. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!