Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem volt ez bunkóság?

Nem volt ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Háziorvosnál voltam, aki ma délután 2ig rendelt. Fél kettőre értem oda, várakoznom is kellett kicsit és utánam is jöttek ketten még. Amikor bementem, a doktorúr azzal kezdte, hogy: magácska nem tudja hogy mikor kezdődik a rendelés? Nem is tudom mit válaszoltam már rá...főleg hogy amúgy is a bajom miatt idegeskedtem. Ez még pluszba..úgy gondolom hogy ha 2ig tart a rendelési idő akkor időben voltam. Vajon az utánam lévőknek is megjegyezte vagy csak én nem voltam szimpatikus, nem tudom.

2017. márc. 21. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A részedről tuti az volt. Főleg hogy rá is kérdezel. Utána meg siránkozol, hogy rád csak 5 perc jutott, pedig te fizeted a TB-t stb.

Fodrászhoz sem mehetsz háromnegyed kettőkor daueroltatni

2017. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt válaszoltam volna rá, hogy: de, azt is tudom, mikor fog majd véget érni...
2017. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor is csak 5 perc jut mindenkire, ha ott vagyok kezdés előtt fél órával...mellesleg ezt nem is írtam sehol. Neki nem nagyon mondtam rá semmit egyébként, tehát az hogy most itt mit mondok az már az ő lelkét nem sérti. De köszönöm, hogy elmondtad a véleményed.
2017. márc. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!