Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a vastagbéltükrözés...

Milyen a vastagbéltükrözés bódításban?

Figyelt kérdés
Sajnos lehet,hogy mennem kell én rettenetesen félek tőle.Várom a tapasztalatokat!
2010. máj. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínos, mert bódításban az ember több hülyeséget beszél mintha részeg lenne. Lehet, hogy túl őszinte leszel:))) Viszont nem fájdalmas, ha erre gondolsz. Előtte a "tisztító" ital nagyon szar ízű. Vastagbél vagy végbéldaganat gyanúja miatt csinálják?
2010. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem egyik sem.Még csak a háziorvosnál voltam aki adott beutalót gasztroenterológiára,de még nem mertem elmenni a félelmeim miatt.A háziorvosom mondta,hogy valószínű,hogy tükrözés lesz.Nagyon FÉLEK tőle és nagyon kínos is ez az egész!!!Köszönöm szépen a választ!!!! :)
2010. máj. 14. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bódítás nélkül volt. Hát, nem kellemes, de kibírható. Levegőt nyomnak folyamatosan a belekbe, azt mondanám, nem fáj, csak elég kellemetlen. Igaz utána egész nap jött a szél, ha akartam, ha nem.:) Úgyhogy ne nagyon menj utána vásárolni...
2010. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket!Nagyon sokat segítettetek,mert egy kis bátorságot gyüjtöttem! :)
2010. máj. 18. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!