Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani olcsó, de...

Tudnátok ajánlani olcsó, de jó magánklinikát Budapesten lágyéksérvműtétre?

Figyelt kérdés

Tegnap diagnosztizálták a sérvemet ultrahanggal. Hálóbeültetéssel kéne műteni. Az állami kórházakat semmilyen ismerősöm nem ajánlja sem az ápolók modora, sem az ellátás, sem az orvosok túlterheltsége, türelmetlensége, sem a rossz, korszerűtlen, elavult műszerek és gépek miatt.


Ezért magánklinikán szeretném a műtétet elvégeztetni.

Olyanokat találtam, ahol a konzultáció magánrendelőben történik 10 ezerért a sebésszel, aztán bevisz egy ugyanolyan állami kórházba és elvégzi ott a műtétet! Köszönöm én ebből nem kérek. Még ha az orvos jobban oda is figyelne rám, sem az ápolók nem lesznek készségesebbek, sem a koszt nem lesz jobb, sem a műszerek nem lesznek ettől korszerűbbek. Én olyat szeretnék, ahol a műtét is magánklinikán történik.

Édesapám is így halt meg! Bement egy rutinműtétre állami kórházba. A zárójelentésben az volt, hogy a műtét sikeres volt és 1 napos megfigyelés után másnap gyógyultan távozott. Harmadnap otthonában meghalt (mert elrontották a műtétet). Köszönöm, de én nem akarok így meghalni.


Tehát kettő olyat találtam eddig Budapesten, ahol a műtétet is magánklinikán végzik. Az egyikben 700 ezer Ft-ért vállalnék 1 napos bent fekvéssel, a másikban 500 Ft, ugyanígy 1 napos jelleggel.

Ez elképesztően drága.


Ennél valaki tud olcsóbbat ajánlani?


Állami kórházba azért sem akarok menni (azon kívül, hogy apámat megölték), mert több hónapos várólisták vannak és az én műtétem sürgős lenne, mivel sportoló vagyok! Nincs időm azt kivárni. A fenti 500 ezer Ft-os klinikán már 1 héten belül megműtenének... de nem hiszem el, hogy ennél nincs olcsóbb.



2017. ápr. 28. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon elvagy tévedve. Ez nem olyan nagy műtét hogy bele lehessen halni. Ha nem jól sikerül , legfeljebb megint ki újul. A koszt meg teljesen mindegy mert egy napig ha semmit nem eszel , ki fogod birni. Én reggel bementem , délbe megműtöttek és másnap délelőtt mehettem haza saját lábamon. Engem Debrecenbe műtöttek.
2017. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig egyáltalán nem számít drágának az 500 ezer sem (kicsit olcsóbb is, mint illene). Ebben benne van a vizsgálat, a műtét, a bentfekvés, a gyógyszerek, a veled foglalkozó dolgozók órabére (az orvostól, az ápolón és szakácson át, a takarítóig mindenkié), a kontrollvizsgálatok, a műszerek, az anyag amivel összevarrnak stb.

És egy pillanatig ne gondold, hogy a magánba nincsenek

szövődmények, amikbe bele lehet halni. Pont, hogy az ilyen spórolásos műtétek tudnak a legrondábban végződni. A magánszférában is ugyanazok az emberek dolgoznak, mint államiban, csak éppen túlórában, a plusz pénzért mosolyt erőltetve az arcukra, hogy elhidd, hogy különb ellátást kapsz, pedig sokszor rohadtul nem így van (legalábbis 500 ezerért biztos nem).

Én dolgoztam állami szférában és magánban is (jelenleg is magánban vagyok), látom mi megy a háttérben.

2017. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megköszöntem volna, ha valaki a kérdésre válaszol, vádaskodó, támadó okoskodás helyett. Egyébként időközben találtam én magam. Gyönyörű magánklinika luxus jellegű ellátással. 280-ért vállalják az egészet, tehát erről ennyit, hogy az 500 még olcsó is. Ha nem tudsz segíteni, akkor ne írj ki marhaságokat.
2017. ápr. 29. 19:58
 4/5 A kérdező kommentje:

"Gyönyörű, luxus magánklinikán dolgozom én is. De egészségedre. A te életed, a te pénzed. Azt csinálsz amit akarsz, csak leírtam egy kicsit a háttérből.

Én 280-ért biztos nem feküdnék senki keze alá, mert még az államiban is ennyibe kerülnek a fos műtétek, csak azt ugye állja a TB."


Kedves Uram,


1 - Így próbálsz ügyfeleket szerezni magadnak? Hogy más, sokkal előnyösebb áron dolgozó kiváló klinikákat leszólsz? Ez undorító.

2 - Ez a "nem feküdnék ennyiért senki keze alá" duma pedig már rágalmazása annak a klinikának, aki ennyiért vállalta. Majd kiderítem, hogy ki vagy és továbbítom nekik az adataidat, hogy beperelhessenek ezért a rágalomért és hitelrontásért.

3 - Hogy merészelsz egy beteg, műtétre váró embert azzal ijesztgetni és manipulálni, hogy az általa megfizethető műtét sikertelen lesz és veszélyes? Miféle alantas féreg tesz ilyet? Tehetek róla, hogy munkanélküli vagyok és a félretett pénzemből csak ilyen műtétre futja? Hogy merészelsz megijeszteni azzal, hogy azt sugallod veszélyben vagyok, ha a "kése alá fekszem"? Ezért megérdemled, ha beperelnek rágalmazásért. Én szívem szerint szintén beperelnélek az egészségi és lelki állapotom veszélyeztetéséért, ami egy műtét előtt instabilabb és a műtét is lehet rosszabb kimenetelű, ha rosszabb lelki (ezáltal lefogyott rossz fizikai) állapotban jelenek meg a műtét napján a félelem miatt.

Úgyhogy javaslom soha többet ne válaszolj erre az oldalra, mert utánajárok, hogy ki teszi ezeket a hozzászólásokat és pert fogunk indítani, mind a klinika, aki a műtétet végzi, mind én, akit halálra rémítettél a hazugságaiddal, aljas anyagi megfontolásokból!

2017. máj. 3. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

ArsMedic. 3x mutottek ott.

2017. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!