Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mellkasröntgen és a gerincrö...

A mellkasröntgen és a gerincröntgen együttesen kimutatná, ha lenne valamilyen komoly, mellkastájról eredő betegségem?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furcsán hangzik a kérdés, de elég régóta szenvedek gyakori hátbizsergéstől, nehézlégzéstől, elforgatásnál a gerincem furcsa hangot ad ki, körülbelül olyan hangot mintha levegőt vennék, közben meg nem...és nem fáj, viszont kellemetlen. Elküldtek mellkas- és teljes gerincröntgenre, de azt az eredményt kaptam hogy minden tökéletes...viszont aggódok, mert szorongásos problémáim is vannak már legalább 10 éve, és ez eléggé rátesz, gyakran aggódom az egészségemért. Csak sajnos ezzel az is a baj, hogy egy ördögi körbe kerültem, ugyanis ha az orvosnak azt mondom, hogy vannak szorongásos panaszaim is, nem veszi komolyan a tüneteimet, amikkel fordultam hozzá. Azt hiszi felfújom, pedig gyakran úgy érzem a munkámat is alig tudom elvégezni, úgy szorít a mellkasom. (kb 3 éve voltam kardiolóián teljes kivizsgáláson, ott enyhe szorongásos eredetű szívritmuszavar volt a diagnózis, de semmi szervi eredetű).

Bocsi, tudom elég katyvasz lett, de ha esetleg van valakinek pár szava hozzá, megköszönném.



2017. máj. 24. 19:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ! :)
2018. ápr. 6. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!