Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye nem muszáj orvost váltanom?

Ugye nem muszáj orvost váltanom?

Figyelt kérdés

Meg fog változni az állandó lakcímem, mivel vettünk egy lakást. Évek óta egy kisvárosban élek, maradunk is ott. Az albérletbe nem voltunk bejelentkezve, én anyámékhoz vagyok bejelentve, egy a kisvárosunktól 5 km-re lévő faluba, és oda is jártam háziorvoshoz. Mivel nem nagy táv, és az orvosomhoz is ragaszkodom, nem szeretnék átjelentkezni egy itteni orvoshoz. Nem is ismerem őket, meg aztán itt kismillióan vannak a rendelőben. Ugye nem muszáj átjelentkezni? Tudtommal szabad orvosválasztás van.

A másik kérdés a férjemet érinti. Ő viszont lakcímileg még a szüleinél van, ami szomszéd megye, 20 km-re innen. Ő át akar jelentkezni majd, viszont nem itt egy helyi orvoshoz, hanem az enyémhez. Ez vajon lehetséges?


2017. júl. 17. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A te esetedben biztos, hogy nincs akadálya, hiszen eleve nála vagy, nem kell máshova menni. A férjedet meg ha befogadja - és mért ne tenné -jó.
2017. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!