Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szűz lányok (vagy akkor még...

Szűz lányok (vagy akkor még szüzek)! Voltatok már nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt már szűzön nőgyógyásznál akkor mondjon már el néhány dolgot.

Miért volt akkor? Hány évesen? Milyen vizsgálatokon esett át pontosan? Miket kérdeztek, mik történtek még?

Köszönöm mindenkinek!! Nagyon fontos lenne.



2017. aug. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Voltam, hazaküldött, hogy nem vizsgálhat meg, mert szűz vagyok.
2017. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 évesen voltam nagyon bő vérzés miatt. bimanuális vizsgálat volt, de mivel szűz voltam, végbélen keresztül.

Hasi uh-t is csinált.

kérdezte mikor jött meg először, mikor utoljára, voltam-e már fiúval, van-e egyéb panaszom (pl fájdalom, görcs, stb)


kb ennyi.

ráadásul annyira normális volt a doki, hogy azóta is csak hozzá vagyok hajlandó menni, pedig ennek már 19 éve.

2017. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam. Kiszámíthatatlan menstruáció, durva pattanások tetszerte, amikre nem használt semmi. Volt manuális vizsgálat, rákszűrés. Fájt. Volt vérvétel is, hormonvizsgálat miatt. Már nem vagyok szűz, de a rákszűrés még most is kellemetlen. Maszek az orvosom.
2017. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, bő büdös folyás miatt - a klotyón elkaptam valami szart.


Volt kenetvétel, meg végbélen keresztül vizsgált.

2017. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 évesen, 3 hónapja kimaradt menstruáció miatt.

Egy ujjal felnyúlt és megvizsgált kézzel, majd hasi UH-t csinált. Semmi kellemetlen nem volt benne.

Utána még 1-2 alkalommal voltam szintén szűzen, de akkor már csak hasi UH-t csinált.

2017. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!