Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyász láthat az ultrahang...

Nőgyógyász láthat az ultrahangon epekövet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mást néz, de attól még láthatja vagy ez hülyeség? Fájdalmaim vannak, nem tudom mi az oka, ma megyek nőgyógyászhoz, félek, hogy vagy terhes vagyok vagy epekövem van...
2017. aug. 17. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyász nem nézi azt a környéket egyáltalán, csak az alhasat.
2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ultrahangos berendezéstől is függ. Sokat fogytam, ezért elküldtek hasi ultrahangra. A májamon van 244 mm-es értágulat, azt mondta, úgy képzeljem el, mint egy visszér, de a méhben is látott valamit, azt viszont nem tudta behatárolni. Ezért gondolom, hogy gépfüggő is lehet, mennyire látnak dolgokat.


Ha terhes vagy, attól nincsenek olyan erős fájdalmaid, mint pl. egy epekőnél. Csak akkor, ha nem normális a terhesség. De ha ma mész, akkor úgy is kiderül, terhes vagy-e.

2017. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!