Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű emberek után kap e a munkaadó pénz, és mennyi?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 05:19
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A munkáltatók un. rehabilitációs hozzájárulást fizetnek. Megváltozott munkaképességűek foglalkoztatása esetén ez csökken vagy teljesen megszűnik létszámtól függően.
2017. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénzt nem kap, max.amunkavállaló utáni foglalkoztatással összefüggő járulékok csökkennek, vagy megszűnnek (adó, tb, nyugdíjjárulék).
2017. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket most azért kérdem,mert jövőre kiakarnak rúgni és én megváltozott munkaképességű vagyok, mert epilepsziás vagyok,és most sok mindennel takaróznak.De akkor,még így is kevesebbe vagyok ott mint egy normális munkás.
2017. szept. 16. 12:14
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Le vagy százalékolva? Hány fős cégnél dolgozol? Attól még kirúghatnak, hogy csökkent munkaképességű vagy.
2017. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Le vagyok százalékolva és pont ezért vettek fel oda. Ha jól tudom 38 munkás van ott.Csak furcsa volt,hogy eddig jó voltam fel vállaltak eddig,és ahogy kiderítettem nem azért küldenek el mert keresethiányba szenvednek.
2017. szept. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!