Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik egy ortopédiai...

Hogy zajlik egy ortopédiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Gerincferdülés miatt vizsgálnak és arra lennék kíváncsi, hogy ott is csak annyi a vizsgálat mint az iskolában? A melltartót le kell venni? (Ez csak azért érdekel mert férfi az orvos.) És a végén adnak valami lapot, hogy milyen feladatokat kell otthon csinálni vagy csak úgy elmondják és kész?

2017. nov. 16. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam.a gerincgyógyászati kpban és ott csak fel kellett hízno a pólóm a melltartó maradhatott és ennyi volt. De szerintem csak leráztak. Korábban melltartóban és.bugyiban kellett sétálnom, meg lehajolnom. Alaposan megnézték a hátam és a talpam aztán röntgent is csináltak. majd elküldtek 10 alkalmas gyógytornára. Szerintem ez a normális vizsgálat.
2017. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja azon lépj túl, hogy férfi az orvos. Ő akkor nem férfi csak orvos. Sok mellet látott már. Pl. Képzelj el bármilyen műtétet, ott semmilyen ruha nincs rajtad és lát a betegszállítótól kezdve a nővéreken át az egész orvos csapat. Nem olyan nagy ügy ez. Nem öröm de ez van. Szülésnél sem leszel bugyiban ☺
2017. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló :)

Második válaszoló tudom én hogy ilyenkor nem férfiként kell nézni az orvosra csak hát nem voltam még olyan vizsgálaton hogy bármelyik fehérneműt le kellett volna venni de gondolom az első alkalom mindenkinek kellemetlen.

2017. nov. 16. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt én írtam. Hát én sem szeretem a vetkőzősdit de nem érdemes túl nagy ügyet csinálni belőle.Az orvos az orvos te meg ott csak "eset" vagy nem nő. Nem fog megbámulni ☺
2017. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!