Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szemem láttára vágta fel...

A szemem láttára vágta fel egy ittas ember a kezét, aztán lefeküdt az ágyba aludni, mikor elaludt én próbáltam a kezét a szíve fölé emelni és a seb felett elkötni a vérzést, viszont hosszú ujjú pulcsiba van. Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most egy félórája körülbelül.. nem tudom mit tegyek, a mentőket nem nagyon szeretném kihívni...

2017. dec. 9. 00:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Hivd ki a mentőt ha nem te leszel bajba mert azt hiszik te vágtad el a kezét.
2017. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a mentőket kell hívni, mert te nem vagy szakképzett, és nem tudhatod milyen mély a sérülés.
2017. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már eltelt majdnem egy óra, és még lélegzik..Tulajdonképpen azért nem akarom kihívni a mentőket mert utána meg az lesz hogy mi hogy tehettünk ilyet..ez is a mi hibánk stb stb..
2017. dec. 9. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem?

Valki felvágta az ereit, te meg azon lamentázol hogy hívj-e mentőt, mert mit fognak szólni??

Ez ugye csak vicc!

2017. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett, él még a pacák?
2017. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hívtál segítséget. Én nem tudnék abban a tudatban élni, hogy segíthettem volna valakin (az épp elég segítség, hogy mentőt hívok), és nem tettem meg.
2017. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező remélem ez kamu kérdés, ha nem akkor iszonyat ostoba vagy.

Mentő nem hívása ilyen esetben segítségnyújtás elmulasztása. Egyrészt.

Másrészt, egy szimpla artériás nyomókötést kell feltenni. Kötszer bucit bele a sebbe, rá egy fedőlap, aztán egy osszetekert kötszer és körbekötöd, ennyi.

Egyébként pedig nem fog meghalni. Csuklós öngyilkosságot laikus nem tud kivitelezni, profi meg nem radiálisra hanem femoralisra megy.

2017. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
wow
2018. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!