Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha öngyilkossági gondolataim...

Ha öngyilkossági gondolataim vannak, és segítséget kértem, de a pszichiáter nem vállal el, a pszichológusnál szerződést szegtem ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elmentem pszichiáterhez, ő tovább küldött szakpszichológushoz,a diagnózis felállításához. Meglettek az eredményeim, és nem vállalt be mert annyira magas a tesztek alapján az öngyilkosság veszélye. A szakpszichológus bevállalt papírral, hogy a terápia alatt nem kisérlek meg öngyilkosságot. Ezt megszegtem, 2 nap alatt 2x próbáltam meghalni. El akarom mondani, de így nem fogja vállalni a terápiát tovább, kórházba akartak utalni, de ezt nem tehetem meg mert egyedül vagyok és dolgozom és hát a munkahely... ilyenkor mi a teendő? Tudom, hogy szakemberre van szükségem, de nem fognak bevállalni ezzel az eredménnyel!

2018. febr. 19. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarsz meghalni?
2018. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
20 évesen miert akarsz meghalni?
2018. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Sok minden van az eletben amiert erdemes elni
2018. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eközben dolgozol? Milyen munkát végzel? Hol laksz? Családod van? Kicsit bővebben?
2018. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"2 nap alatt 2x próbáltam meghalni"


Én meg kicsit terhes lettem.


Kórház. Munkahely megvár.

2018. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell a segítség vagy nem ?! döntsd már végre el és feküdj be egy kórházba, kezeltesd magad. Ha megakarsz halni, akkor haljál meg, mit szórakozol az orvossal meg a pszihomókussal ?!
2018. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Na ez az, lehet hogy már fel is akasztotta magát, mi meg itt izgulunk.
2018. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy miért akarok meghalni eléggé összetett. Olyan munkahelyem van, ami nekem teljesen megfelel, és ezért nem akarom megkockáztatni, hogy ott hagyom. Súlyos depresszióval diagnosztizáltak egyébként.
2018. febr. 20. 07:21
 9/11 A kérdező kommentje:
22:48-as: Nem, nincs családom.
2018. febr. 20. 07:21
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Szóval szereted a munkahelyedet nem akarod otthagyni de meg akarsz halni. Ez azért ellentmondás nem gondolod?
2018. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!