Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek normalis, ahogy a...

Szerintetek normalis, ahogy a Szent Laszlo korhaz kinez?

Figyelt kérdés

Ma volt szerencsem eletemben eloszor es utoljara ehhez a korhazhoz. Nem hittem a szememnek. Mintha valami indiai lepukkant , lerohadt helyen lettem volna. Sajnalom az ott dolgozokat es az ott fekvoket is.

Van esetleg olyan, akinek bent kellett fekudnie ebben a romhalmazban?

Orvosok milyenek?



2018. ápr. 4. 15:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Budapesten is vannak olyan vizsgálatok amire fél évet vagy 9 hónapot kell várni. Addigra vagy meggyógyul valaki, vagy meghal. :( Házi orvosi rendelés mondjuk majdnem minden nap van. Egyik nap délelőtt másik nap délután. Teljesen változó mikor mennyien vannak. Hétfő fixen a legdurvább.
2018. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint mindenhol a hétfő a legdurvább. Ami érthető is, hiszen aki hétvégén kezdett beteg lenni, de nem volt olyan sürgős, hogy ügyeletre menjen, az hétfőn megy... Fogorvosnál dettó.


A pesti házidokirendeléshez még csak annyit, hogy már nem emlékszem pontosan, mikor kezdődtek a délutáni rendelések, talán 3-kor. De az biztos, hogy heti két nap volt (nem egy, mint itt, vidéken), és este 8-ig (nem csak 7-ig). Szóval azért jóval "betegbarátabb" volt.


És egy utolsó mondat: ma voltam az SZTK-ban, és meglepődve láttam, hogy kicserélték az összes széket. :)

Persze annyi eszük nem volt, hogy többet tegyenek be, holott simán elfért volna még legalább négy-öt az egyik nagyon forgalmas rendelő előtt (most is álltak vagy tízen, mert már nem volt üres szék).

Szerintem ez megint "választási hadművelet" lehetett, hiszen hosszú évekig azok a régi, ronda vackok voltak, még idén januárban is, amikor utoljára jártam ott.

2018. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Minden háziorvosnak és jó pár szakrendelésnek eleve 12-20-ig kellene lennie. Betegnek, beszélgető oda járó nyugdíjasnak mindegy, aki melózik, annak viszont nagyon nem.
2018. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!