Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha decembertol nincs rendezve...

Ha decembertol nincs rendezve a tbm akkor ellatnak most a korhazban?

Figyelt kérdés

Van valami dudor a fulem mogott. Repulunk vasarnap,es fogalmam sincs mi lehet ez. Van egy rossz fogam es felek attol lehet,mert esetleg gennyes,vagy valami es akkor viszont belobbanhat repulon. Most jottem meg a haziorvostol. Emlitettem neki is ezt. Szerinte is valamilyen gyulladas lehet,de szerinte nem a fogamtol mert akkor mashol jott volna ki ez a csomo.

Azt mondta menjek be sebeszetre.

De felek hogy ott meg kiosztanak,mivel 1. Nincs a tbm rendezve januar ota egyeb okok miatt. Most fogom befizetni.

2. Csak a baleseti sebeszetre tudok menni ezzel mivel altalanos sebeszetre idopont kell,en pedig 3 nap mulva repulok.

Mi van ha a gepen belobban a gyulladas? Egyaltalan mi lehet ez? A haziorvos sem tudott nagyon mit mondani erre..

Mit tennetek a helyemben?

22/L


2018. jún. 5. 11:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Egyebkent egyik naprol a masikra jott ki.

Iszonyu hirtelen. Mult heten szerdan semmi bajom nem volt meg,reggel ereztem hogy valami “furcsa” ott,oda nyultam es ez a dudor fogadott.

Borogattam,kenegettem de nem mulik.

Ti mit csinalnatok?

2018. jún. 5. 11:16
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
ellátni ellátnak, max kifizettetik az ellátást.
2018. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Es akkor te mit tennel a helyemben?

Ez volt a kerdes..

2018. jún. 5. 11:24
 4/16 anonim válasza:
Keress egy magán sebészeti rendelőt.
2018. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A ellátást NEM fizettetik ki, de bejelentik a NAV-nak, és ők küldik a csekket plusz kamatot.
2018. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kuldik a csekket plusz kamatot mivel most kaptam toluk es mar folyamatban van a befizetese...
2018. jún. 5. 11:52
 7/16 anonim válasza:
52%

A háziorvos hogy foglalkozik veled, ha nincs TB-d?

Repülőre van pénz 7 ezer forint TB-re meg nincs?

2018. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mi kozod van hozza?

Nem tudod a hatteret az egesznek,es nem tartozik a kerdeshez.:)

2018. jún. 5. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Ellátnak mindenhol, ez szabály, utólag megkeresnek emiatt. A TAJ ellenőrzésnél több szint van, vagy van, de nem rendezett, vagy egyáltalán nincs pl.
2018. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének nézegeti a doki? Üsse be a rendszerbe, aztán majd a túloldalon lépnek, ha kell.
2018. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!