Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Blistex ajakherpesz kenőcs...

A Blistex ajakherpesz kenőcs mennyire jó? Milyen gyorsan múlik el a herpesz tőle?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de szerintem ha kijött a herpesz, vagy csak készülődik kijönni, már akkor is minél hamarabb kend be bármilyennel, ami kéznél van.
2018. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Áh hagyjuk a kenőcsöket. Én is használtam több félét de ez


[link]


százszor jobb.

Kenőccsel egy hét is volt mire elmúlt, ráadásul ronda sebes volt, ezzel kb 3-4 nap és nem lesz rusnya sem.

2018. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Blistex kozmetikai kategoria. Ne tekintsd gyogyszernek!!!
2018. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tapaszt hogy kell használni? Rá kell ragasztani, aztán valamennyi idő múlva leszedni? Az nem fáj? Vagy csak akkor kell leszedni, amikor már teljesen begyógyult a seb, ezért nem fáj?
2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez egy vékony hajlékony műanyag lapocska, olyan réteg fedi, mint a sebtapaszt. Azt leszeded előtte, majd a műanyagot rárakod a herpeszre.

Én napi több ilyent el szoktam használni, mert ahogy eszel-iszol, stb. egy idő után azért nem tapad már olyan jól. Meg koszos is lesz azért. Úgyhogy ilyenkor csere. Fájni nem fáj, nyilván érzékenyebb a bőr ahol a herpesz van.

2018. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A herpeszt bármely stádiumban megállítja és 3 napon belül eltünteti a Dprosalic oldat. Háziorvos írja fel, 700 Ft. Ne kísérletezzetek, ez a megoldás!
2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
DIPROSALIC oldat, bocsi
2018. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Dprosalic oldat. Háziorvos írja fel, 700 Ft. Ne kísérletezzetek, ez a megoldás!"


Csak mire eljut az ember a házidokihoz...

2018. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!