Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem kapokmegfelelő ellátást...

Ha nem kapokmegfelelő ellátást hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag semmilyen szakellátást nem kaptam,de a házidoki megemlítette,hogy nem tarthat táppénzen de a lábam nem működik megfelelően,nem terhelhető egyáltalán viszont röntgen szerint semmi baja és fájdalmaim vannak.nem vagyok szimuláns!
2018. szept. 30. 10:31
 1/5 A kérdező kommentje:
ne gondoljátok hogy akadékoskodó vagyok,de tisztán látszik,csak a spórolásra mennek,de úgy gondolom a saját egészségén takarékoskodjon minden nagyokos.ráadásul egy baleset következménye ez,amit más okozott!sztem arra számítanak hosszú pereskedésbe ugysem megy bele senki
2018. szept. 30. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki akarna rajtad spórolni? És végül is ha semmi se látszik, és a doktorok sem találnak rajtad semmit akkor végül is meddig akarsz otthon gyógyulni? Vagy mit vársz el az egészségügytől? Életed végéig tartsanak el?
2018. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A röntgen csak a csontelváltozásokat mutatja (törés, repedés, zúzódás), szalagszakadást és hasonlókat nem. Kellene ultrahang és/vagy CT. Úgy tudom, a baleseti sebészetre nem kell beutaló, de azért hívd fel őket, kérdezd meg. Aztán menj be, mutasd meg, mondj el minden lényeges információt (mikor és mi történt pontosan), és ha maguktól nem küldenek el vizsgálatokra, akkor próbáld meg kiharcolni. Meg a gyógytornát és egyéb kezeléseket is, amik segítenek a gyógyulásban. Ez nagyon fontos, ha pl. részleges bokaszalag-szakadásod van, mert annak alapból 6 hónap a teljes gyógyulási ideje, két hét gipsz vagy 0-24 rögzítő, semmit terhelés; utána 4 hétig rögzítő még nappalra, minimális terhelés, utána kezelések. Ha ezek bármelyike nem valósul meg, akkor a gyógyulási idő sokkal tovább tart, akár évekig is.
2018. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as köszönöm az értelmes választ!! 2es csak annyit várnék az egészségügytől,hogy gyógyítsanak meg.én nem tudok meg nem is akarok táppénzből megélni!nem lehetsz valami jó indulatú ember egyébként:(((és ahogy az elején írtam ezt valaki okozta önhibámon kívül!
2018. szept. 30. 11:20
 5/5 A kérdező kommentje:
3as írtad a baleseti sebészetet,na ott olyan "orvos,,működik aki lidocainos kenőcsöt írt a térdemre!!márpedig aki kicsit is ért hozzá tudja,hogy az ott nem szívódik fel!!hülyének néznek,belegondolni is rossz mit művelhetnek ezek a gyilkosok azzal akinek igazán komoly a baja bár nekem jelenleg ez is elég!!
2018. szept. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!