Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét után mennyit...

Mandulaműtét után mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tarott ez a "nem tudok enni tehát fogyok" időszak? Mennyit sikerült leadni ebben a szenvedős időszakban? Persze azokra gondolok akiket felnőttként műtöttek, vagy kései tinédzser korukban.

2018. okt. 17. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én 2 kilót kb, 16 éves koromban műtöttek. nagy fogyásra ne számíts, ez egy 10 napig tartó időszak kb.
2018. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Almdudler válasza:

Szia!

Engem anno 16 evesen műtottek. 2 het a kritikus idoszak,ez ido alatt nincs hajolgatas,erolkodes,mert beverezhet a torkod.


Mivel seb van ott,igy eloszor csak pepeset fogsz tudni enni,mert mindentol fajni fog (a tüsszentes borzaszto),aztan lassan johet majd mas is,de ket het alig evessel azert kalkulalj.


Fogyni meg attol függ,ki hany kilorol indul. En olyan 63 kg voltam es lementem 58-57kg-ra,de ez alkatfüggo is!

2018. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 20 évesen műtöttek. Nem fogytam, sőt híztam másfél kilót. Ennek főleg az volt az oka, hogy az orvosok erősen javasolták, hogy a gyors gyógyulás érdekében annyit egyek amennyit csak bírok (mivel az étel tudja csak eltávolítani a lepedéket a sebről), így 2x annyit ettem ráadásul főleg szénhidrátot. +napi szinten majdnem 3 liter vizet is meg kellett inni. Meg ehhez hozzájön a mozgáshiány is, mivel ugye nem szabad elhagyni a kórház épületét, max csak a részleg folyosóján lehet sétálni.
2018. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!