Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet mandulaműtét után...

Mit lehet mandulaműtét után enni? Varrták a sebet és a doki azt mondta hogy pépeset egyek és a tejes dolgokat kerüljem. De mindenhol mást írnak erről, hogy mi a jó. Szeretném ha nem vérezne be.

Figyelt kérdés
Ma 3.-ik napja hogy kivették a garatmanduláim helyi érzéstelenítéssel. Első nap semmit nem ehettem csak tea és víz. Másnap reggel hazaengedtek a doki gyorsan elmondta hogy pépeset ehetek. De hogy meddig?? Azt olvastam hogy ha pépeset eszünk akkor sok lesz a váladék ami később ha leesik bevérezhet.. Nem tudom mi tévő legyek..hallgassak a dokira vagy a tapasztalatokra?
2018. okt. 27. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A tapasztalatok a műtéttől függően különbözhetnek. Azt, hogy veled mi történt azt csak és kizárólag a Te orvosod tudja, hisz Ő végezte a műtétet, ő tudja, hogy emellett a technika mellett mi javasolt, ő látta, hogy milyen a sebed és gyanítom nem Te voltál az első betege akinek végig kíséri a gyógyulását. Jobb ha neki hiszel.
2018. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!