Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek az állami...

Mi a véleményetek az állami egészségügyről?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi pozitív és negatív vélemények is érdekelnek.

2018. nov. 28. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A dunaújvárosi Szent Pantaleon kórház traumatológiai osztályához volt szerencsém. Meg voltam elégedve lényegében mindennel, rövid ott tartózkodásom alatt. Nővérek figyelmesek, segítőkészek. A takarítónő munkája is megfelelt számomra. Régi típusú, de tiszta, ápolt kórtermek, tiszta ágyak voltak. A kezelőorvosomról is csak pozitív véleményt tudok írni.
2018. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az első válaszadó vagyok, kérlek, írj te is személyes tapasztalatot! Köszönöm!
2018. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az egri kórház egyes épületei szarul néznek ki, de a személyzetre nem lehet panasz.
2018. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Debreceni kenézy korházban voltam pár hónapja nőgyógyászaton. Majd az egész napomat ott töltöttem 2 percért.
2018. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tatán a rendelőben voltam tegnap. Tiszta rendes épület, udvarias szolgáltatás. Urológián kb 5 percig kellett várni, hogy behívjanak, a fülészeten kb 10 percet. Mindkét kezelés simán lezajlott. Kezelést és gyógyszert kaptam. Köszönöm.

Megjegyzem, hogy egyik helyen sem időpontra mentem, hanem csak spontán. Akinek ez sem tetszik, menjen a Holdra.

2018. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, kedves kérdező: Milyen alkalomból érdeklődsz? Legalább te is írhatnál valamit.
2018. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ........................., pedig........................ezek után............. ..........bezzeg............... !!!
2018. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy majdnem az egész hozzászólásom kicenzúrázták.
2018. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés, mert van aki szerencsés és elégedett, van aki meg nem.

El kell menni a Városmajor kardiológiára, a betegek a lépcsőn ülnek, kb. 4 óra a várakozás.

A kisebb kezelések, mint pl. fülészet, szemészet, fogászat nem annyira jellemzően rossz, de a komolyabb vizsgálatok borzasztóan lassan, nehézkesen és szervezetlenül mennek.

2018. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nagyon elégedett vagyok a magyar egészségüggyel, külföldről hazajárok kezeltetni magam, illetve most szülni is hazamegyek.
2018. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!