Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ok nélkül benn tartani valakit...

Ok nélkül benn tartani valakit kórházba hetekig, ilyen van?

Figyelt kérdés
Létezik hogy orvosok eltúloznak diagnózisokat hogy befektessenek hetekig, úgy hogy közben nincs baj, járt már így valaki? Meg ezt miért teszik? Véleményeket, történeteket várok.
2018. dec. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva. Lassan már az altatásból is a saját ágyadon ébredsz :/
2018. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül nem. Épp ellenkezőleg, ha nincs nagyon alapos indok, inkább zavarják haza az embert.
2018. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen szakember és helyhiány van, ok nélkül nem nagyon tartanak bent senkit.

Én pl dolgoztam gyermekonkológián és mikor sugárkezelésre járt a gyerek akkor volt aki inkább nálunk maradt, mert az ország másik végén laktak és nem tudták megoldani a szállást hetekig.

De mikor újszülött osztályon dolgoztam, akkor ott is volt, hogy otthagytak kisbabát, de osztályon tartottuk, mert 2 hét múlva örökbefogadták és addig nem akartuk, hogy intézetben legyen.

Szóval ilyen extrém indokok léteznek, de olyan nem, hogy valaki bemegy, semmi baja és valami kamu indokkal nem engedik haza.

2018. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!