Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-pestiben kórházi vagy...

A Dél-pestiben kórházi vagy saját ruhába öltöztetik a babákat? Hol tudom a kórházba vitt dolgaimat tartani a szülés idejére?

Figyelt kérdés

Segítenétek?

Lehet hogy buta kérdéseknek tűnnek, de nem tudom, hogy a a dél-pesti kórházban szülés után a babára kórházi ruhát adnak, vagy saját ruhát kell biztosítanom? A kórházi csomagomat a szülés idejére hol tudom tárolni? Van valami zárható szekrény, ahova elhelyezhetem a cuccaimat, vagy a szülés idején a párom vigyáz rá, s ő hozza majd a gyermekágyas osztályra? Mi van akkor ha ő nincs velem a szülés idején, akkor ez hogy oldható meg?


2012. szept. 23. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kórházba a babának nem kell vinni semmilyen ruhát, csak pelust, popsitörlőt, mert angolpólyában vannak, első nap rendes pólyában. A szülés ideje alatt, a szülőszobán vigyáznak majd a holmidra, a gyermekágyas holmit is szerintem el tudják ott addig tárolni. Én január-februárban fogok szülni.
2012. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három gyerkőcöt szültem a dél-pestiben most várom a negyediket 38 hetes vagyok.

A babának nem kell vinni rucit mert angol pólyában vannak.Csak a hazamenős ruci kell azt is elég aznap amikor mentek haza.

Mivel külön szülőszobák vannak,így a motyódat beviheted magaddal,mert abban a szobában éppen akkor csak te leszel.

Nálam is minden alkalommal minden ott volt.

Aztán szülés és 2 órás megfigyelés után segítenek neked levinni a gyerekágyas osztályra a cuccokat.

Könnyű és gyorsszülést!

(egy 12 éves,egy 6 éves,egy 2 éves gyerkőc anyukája+38 hetes kismama negyedik babával)

2012. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:) Nekem ő lesz az első babóm és október közepére vagyok kiírva:)
2012. szept. 24. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!