Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikortól kell felnőtt nőgyógyá...

Mikortól kell felnőtt nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban, csak gyereknőgyógyâsznál jártam, de azóta eltelt egy kis idő. Az első menstruációtól, vagy pedig a nemi élet elkezdése után?
2019. jan. 2. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
14 éves kortól már lehet menni a felnőtthöz is.
2019. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 18 után már felnőtthöz mentem.
2019. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet menni, ha valaki elkezdi a házaséletet. Gyereknőgyógyászatra, ha még nem volt párkapcsolatod, akkor 16 éves korodig mehetsz nyugodtan.
2019. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már éltél szexuális életet, nyugodtan mehetsz felnőtt orvoshoz. Egyébként hivatalosan 18 éves korig vagy gyerek, tehát addig mehetnél gyermeknőgyógyászhoz, de mondjuk 16 évesen ha már szexelsz, totál felesleges.

Mondjuk ha olyan orvosod van, aki szülész-nőgyógyász és gyermeknőgyógyász, akkor tök mindegy. Ha viszont olyan, aki gyermekgyógyászból lett gyermeknőgyógyász, akkor szex után érdemes váltani.

2019. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!