Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos felírhat nekem...

Háziorvos felírhat nekem altatót a hosszú repülőútra?

Figyelt kérdés

12 órát fogok repülni jövőhéten és szeretném végigaludni a nagy részét mert legutóbb is majd meghaltam az út alatt. Egyszerűen kikészített az unalom és az, hogy egy idő után akárhogy helyezkedtem sehogy sem volt kényelmes. Fájt mindenem, nyűgös és fáradt voltam. Mikor megérkeztem akkor konkrétan azzal csesztem el egy fél napot, hogy kipihentem a repülőutat.


Háziorvos felírhat nekem altatót?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. jan. 19. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Felírhatsz de semmit nem érsz el vele. Nem fog az altató működik. Ha kényelmetlen az ülés akkor vegyetek premium economy osztályra jegyet. Kicsit drágább mint a turista osztály, de nagyon kényelmes. Unalom ellen meg nézz filmeket, játsszál, olvas. Kaja után úgyis aludni fogsz, mert sötét lesz a gépen.
2019. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!