Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszoktam a xanaxról?

Leszoktam a xanaxról?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz egy hónapja, hogy nem szedem. Egyik napról a másikra hagytam abba. Napi 4mg volt amit szedtem. Az elején jött a nem lehet elaludni szokásos 4-5 nap nem alvással. Utánna elkepesztő megvonási tünetek. Emlékezetkiesés, hallucináció de nagyon durván. Volt, hogy azt hallucinaltam: órákon keresztül, hogy beadtak valami szereket itthon amitől lenyugszom és nem lehet gyerekem. Aztán tök idegeneket láttam a lakásban, fetrengtem az ágyban majd azt képzeltem hogy valami virtuális nemtom mibe vagyok itthon ahol cserelgetik az orvosok én meg pár ember szerveit meg izmait. Fúj nagyon rossz volt. Most màr a szagatól is hányingerem van. Egyszer azt is hallucinaltam hogy két rendőr feljott a lakásba és órákig szivattak valamivel és már úgy bevoltam parazva hogy a telomon bekapcsoltam a hangfelvevőt. Elaludtam visszahallgattam és csak annyi hallatszott hogy kB remegek és félek. Volt olyan is hogy lementem edzeni és amikor hazaertem nem emlékeztem az edzesből semmire csak az izomlàzra. Szóval ezek voltak a szakaszok:

4-5nap nem alvas

Másfél hét hallucinacio

1 hét emlekezetkieses

És most ott tartok hogy kezdenek visszajönni emlékek (pl h a szomszéd csak lefujt valami parfüm el) most akkor jobban leszek és helyrejön a fejem? Legalább azt a fős xanaxot nem szedem.



2019. ápr. 22. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, amit le írtál.DE! Már túl vagy a nehezén, ügyesen leszoktàl róla,vissza ne szokjál.Én is szedtem sokáig, kis adagban, jobb nélküle, igaz az elején nagyon hiányzott . Vettem gyógynövényes nyugtatót azt ettem egy rövid ideig.Amugy elég bátor voltál hirtelen elhagyni, ekkora nagy adagokat fokozatosan szoktak elhagyni.A lényeg, hogy leszokás róla,hiszen 1.hónap az nem kis idő.
2019. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a tökömre kaptál te 4mg-ot? :O Engem már az 1mg is totál lefáraszt és leszív
2019. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!