Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más is van olyan, akit el...

Más is van olyan, akit el zavar meg bunkó a háziorvosa, ha beteg?

Figyelt kérdés

Lázas betegséggel, meg rosszulléttel elzavar, meg flegmázott.


Tüdőgyulladás az mi? Lyme-kór, "már megint te?". Akkor már fél éve nem is voltam nála...


Meg ilyeneket magyarázott, hogy kórházba fektet be, ha ezután odamegyek. 1,75 éve nem voltam nála, hasmenéssel meg nem tudok biszozni, émelygek, lázam is van...


2019. ápr. 23. 11:46
 1/9 Libers Pertz ***** válasza:
19%
Bármikor indoklás nélkül válthatsz háziorvost, még szólnod sem kell neki. Oda mész a kiszemelt dokihoz, megadod az adataidat és az elektronikus rendszerben átkéri a 'kartonod'.
2019. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnél tudsz panaszt tenni.v jelentkezz àt masik orvoshoz.
2019. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

1-es, ez sajnos nincs feltétlenül így. Nálunk pl. csak oda mehetsz, ahova házszám szerint tartozol, más háziorvos le se k*p, arra hivatkozva, hogy túl vannak terhelve.

Kérdező: én a helyedben első körben azért megpróbálnék átjelentkezni, ha nem megy, akkor hivatalosan kérném az átvételemet elégtelen orvosi ellátás miatt.

2019. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is volt ilyen, meg biztos azért van hasmenésem, mert sokat zabáltam... mondom nem ettem 4 napja a rosszulléttől, hát mit képzelek én magamról, ez nem normális, akkor persze, hogy szarul vagyok.

Nálunk se vett àt más doki, csúnyán hangzik, de az oldotta meg, hogy végül elhunyt a doki. Az utodja normális.

2019. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát szerintem minden orvos kiakad, amikor a páciens önnmagát diagnosztizalja. Rogton tudogyulladas, meg Lyme-kór.... Nem vagybte picit hipochonder?

1,75 éve nem voltál nála..... 😎

2019. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, tébyleg az volt, még infektológián is voltam vele...


Nem totokgyulladás, hanem tüdőgyulladás, de 2 éve volt az... Májusban lesz 2 éve, hogy nem voltam nála...


Ja és nem én mondtam meg neki, hogy mi a bajim, hanem ez és ez a panaszom..

2019. ápr. 23. 13:49
 7/9 Libers Pertz ***** válasza:
3as, mivel fejpénz jár a betegekért így nem tudom elképzelni, hogy melyik orvos küldi el a jelentkezőket.
2019. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, először én sem hittem el, de miután többen is elhajtottak...
2019. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én még gyerekorvosnál vagyok ugye, de nem tudok megszabadulni tőle, mert 18 év alatt nem vesz át a felnőtt háziorvos, mert "megállapodtak" a gyerekorvossal, ne sok a betege, ennek a dilibogyónak meg kevés.


Amikor vopt barátom, megkérdeztük városon az ő háziorvosát, de ő sem vett át,mert sok a beteg a körzetében, én meg messze is lakom, keressek közelebb.

2019. ápr. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!