Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételte kell mennem és...

Vérvételte kell mennem és nagyon félek, hogy elájulok. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Nem a szúrás zavar, az egyáltalán nem érdekel. Hanem az, hogy reggel korán éhgyomorra kell menni. Messze van a rendelő, utazni is kell odáig, nálunk még időpont sincs. Ki kell várni a hosszú sort, félek el sem jutok a rendelőig. Nagyon éhes szoktam lenni reggel és szédelgős. Káve nélkül nem térek magamhoz mert nagyon alacsony a vérnyomásom. Elképzelésem sincs, hogy fogok eljutni odáig. Sajnos nincs aki elvigyen vagy elkísérjen. Vajon nincs olyan, hogy pénzért kijönnek levenni a vért?
2019. júl. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
De van olyan, hogy házhoz mennek, nyilván azért fizetni kell. Keress rá! Létezik ez a szolgáltatás!
2019. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

a háziorvosnál kérhető hogy ő vegyen vért amit beküld a laborba, vagy te viszed be személyesen.

A háziorvosnál nem kell várnod mert oda mész rendelés elején és azonnal tul vagy rajta.

Beszélj a háziorvosoddal.

2019. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál jó sok, hideg vizet, vidd is magaddal, esetleg a fejedet is hűtheted vele. Ha úgy érzed, hogy szédülsz már, akkor igyál, esetleg moss arcot, vagy bármi, meg nyomd az ujjaid a tarkódra, a nyakad meg nyomd hátra, és az ujjaid a tarkódat még mindig nyomva húzd szét, a nyakad két oldala felé

Remélem érthető :) én ájulós vagyok csöppet, nekem ezek szoktak segíteni.

Na meg ülj le, nehogy elessél :)

2019. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A háziorvos adta a beutalót és egy helyettesítő orvos volt mert az enyém szabin volt. Azóta már visszajött. Ő biztos nem fog tőlem vért venni. Mikor súlyos műtétem volt és vérhigítót kelletz kappjak és az ágyból srm kelhettem ki, akkor sem jött ki beadni. Úgy kellett kikönyörögnöm, hogy egy alkalommal jöhessen ki a nővérke megmutatni, hogy kell. Egyáltalán nem srgítőkész. Mikor az ájulás szélén álltam betegség miatt sem jött ki. Az ügyeletet kellett kihívnom éjjel. Rá nem számíthatok sajnos. :( pedig oda jobb lenne menni mert az csak pár perc séta. Oda még biztos eljutnék valahogy.
2019. júl. 7. 22:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Túleltem. Csak utána ájultam el majdnem 30 perccel.
2019. júl. 9. 20:34
 6/6 anonim válasza:
Lehet tudni hogy mitől ájultàl el? Én is nagyon félek tőle.
2022. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!