Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vezettétek be a tornát,...

Hogyan vezettétek be a tornát, edzést az életetekbe? 22/L

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
24 évesen eléggé túlsúlyos voltam és elhatároztam, hogy változtatok. Egyszerűen beiktattam, és ha volt kedvem, ha nem, köteleztem magam napi 20 perc gimnasztikára. Ma már napi 25-30 percet szánok rá, mivel egy-egy gyakorlatból többet csinálok, mint kezdetben. Meg sem tudnék lenni nélküle. Van, hogy előtte fáradt vagyok, de miután végzek, a torna felfrissít és jobb erőben leszek. :)
2019. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerüen elkezdtem és attól kezdve nem hagytam abba.
2019. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig mondogatták, hogy ez a gyerek milyen vékonyka! Megelégeltem és elkezdtem edzeni. Aztán elég hamar "önmagam" miatt csináltam, nem megfelelésből. Feltölt, jólesik elfáradni, ad egy tartást és fegyelmet az embernek.
2019. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Iskolai elfoglalságként könnyen belefér a napomba. Röpizek és kézilabdázok, de mivel a suliban csak fiú kéziedzés van, lányként elég komolyan kell vennem az erősítéseket is. Különösen kemény, ha a suli 'konditeremébe' is lemegyünk, de kezdem megállni a helyem és ez motivál :)

L/17

2019. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!