Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minimum a hajam 50%-a kihulott...

Minimum a hajam 50%-a kihulott! Mihez kezdjek? Vissza nőhet?

Figyelt kérdés

Vashiányom, pajzsmirigy alúlmüködésem van. Szedek mindkettőre gyógyszert 1 éve. 50es letroxot szedek ugye fokozatosan emelik az adagot felet szedtem. A hajam kb másfél hónap alatt a felére csökkent. Vérvételre mentem, hátha romlott az eredményem. Felhívtuk a pajzsmirigy orvost az eredménnyel kapcsolatosan és annyit mondott, hogy szedjek egész Letroxot. Fogorvosnál is voltam, azt mondták fogamtól biztos nem hullik csak nő a bölcsesség fogam. Az egész Letroxot (50mg) 2 hete szedem, de semmi változás. Utálok hajat mosni, fésülködni, mert félek, hogy megint mennyi hajam fog kijönni. A hajam fenék középig ér már nem tudom, hogyan viseljem copfban olyan, mintha 2 tincsem lenne, nyitva mégjobban látszik, egyébként hajhullás előtt rengeteg hajam volt nagyon vastag copf.

Használok Bánfi sampont, hajszeszt, ricinus olajat, Hair Clinic kapszulát szedek, de semmi eredmény. Már teljesen ki vagyok. 😭


Mitcsináljak? Menjek még valahova a hajammal kapcsolatosan? Ha megáll majd a hajhullás vissz dúsul a hajam?



2019. júl. 23. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
17/L
2019. júl. 23. 22:37
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha a sok gyógyszertől beáll a változás akkor igen, olyan lehet a hajad mint régen, de addig még kell egy kis idő, és mivel ilyen gyenge a szervezeted próbálkozz nagyon erős gyógyszerekkel, mert a vashiány miatt is lehet ez, és akkor nem elegek az általános hajnövesztési módszerek. És azt ajánlom próbálj ki valami olyansmit amivel nem arra törekedsz hogy nőjön a hajad, hanem amivel a hajhagymákat erősíted. Mert akkor e mellett megmarad, és elkezd vissza nőni a hajad. És miután ezen túl estél használhatsz kókuszolajat, vagy bártmit amivel felgyorsítod a növekedést. DE ha ez nem működne még ott van a hajbeültetés, de az nagyon költséges és nem tudom mennyire tartós, vagy milyen hatásai vannak.
2019. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideiglenesen vágasd lejjebb, gondolom nem sok kedved van, de néha az is szokott segiteni
2019. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha segítenek a gyógyszerek biztos vissza fog nőni, de idő kell.
2019. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedj inkább Forcapilt a Hairclinik helyett, és igen vágasd rövidebbre. Valószínűleg kimerültek a hajhagymáid, a dús hosszú hajnak súlya is van. A ricinust hanyagold. Vashiányod ellenőriztesd laborban, sajnos lassan telítődik vissza, de ez a szedett gyógyszertől is függ. Bánfi helyett Plantur21. Sok sikert!
2019. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem vashiány okozta a hajhullást. Később visszanőtt. Tudjad, hogy ugye nulláról nő, szóval le kellene vágatnod.


Esetleg még a Revalid-ot tudom ajánlani. Nekem használt, de csak akkor kezdtem el, amikor már kimutatták, hogy nem vagyok vashiányos.

2019. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a szervezetben lévő gyulladás is okozhatja. Édesanyámnak is sokat hullot a haja, mire évek múlva kiderült,hogy súlyos epekove es ezáltal epehólyag gyulladása van. A műtét évek óta volt a hajhullas azonnal megállt és hála Istennek sosem tért vissza. Komplett kivizsgálás lt, vérvételt ,mindent csináltass, akár magánban is! Ez fontos! Jobbulást, gyógyulást kívánok, mielőbb!
2019. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!