Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kezdjek magammal...

Nem tudom mit kezdjek magammal Tipp?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes az életem iskola mellett dolgozok. Balhés minden.

8 éves korom óta energiaitalt iszok. Mostanában elkezdtem cigarettázni.

De ezeket bármikor letudnám tenni nem függök egguiktől sem.

Mostanában nyelési nehézsègeim vannak gondolom a stressz miatt. Mit ajánlotok? Vagy lassan úgy is felfordulok?.


2019. júl. 18. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18
2019. júl. 18. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, ha bármikor le tudnád tenni a cigit, energiaitalt, akkor tedd le. Amúgy minden függő ezt mondja, aztán mégse sikerül. Oké, első lépésnek meg is teszi, aztán majd még beszélgetünk.
2019. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbáld meg a stresszt sporttal levezetni. A felgyülemlett energiát leadni. A dohányzás általában egy pótcselekvés, kérj orvosi segítséget a leszokáshoz vagy pedig gyógyszerészt kérdezz meg, hogy milyen termékekkel pl. nikotin tapaszokkal lehet az akaraterővel együtt leszokni. A termék segíthet, de az akaraterőd nélkül nem fog a leszokás menni. Az energiaitalt is hanyagold,mert hosszútávon nem egészséges. Alkalom adtán lehet inni, de ne minden nap és ne nagy mennyiségben. Helyette akkor már kávé, ha az élénkítő hatása miatt iszod. Ha pedig az íze miatt, akkor bármilyen üdítő megteszi, mert az energiaitalt nem lehet üdítőként inni. Most még nincs szervi bajod, de nem tudhatod,hogy később milyen betegséget okoznak majd. Azt sem tudod, hogy a szíved is hogy bírja az energiaitalt és meddig. Az egészséged fontos, vigyázz rá! Visszafordíthatatlan károsodást is okozhatsz magadnak. Még fiatal vagy, tegyél az egészségedért.
2019. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Kezdjed el edzeni a testedet! A sportolàs nagyon kedvezô minden korosztàjnak! Jobb lenne ha a cigit is le tudnàd tenni! Keress a kôzeledben egy Edzôhelyet ahovà rendszeressel el tudnàl menni sportolni! Nyàrra màr meg lenne az eredménye!
2020. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!