Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhes nő miért cigizik?

Terhes nő miért cigizik?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy fiatal terhes nőt a párjával, nem tudom saccolni hány hónapos lehetett, elég nagy volt a hasa és köldöke is kidudorodva átlátszott a pólón.


Ez a körülbelül fogjuk rá 6-7 hónapos terhes nő cigizett és gondolom az eltelt hónapokat is elcigizte. Ezeket a nőket mi hajtja? Azt hiszik játék a terhesség? Mellesleg az is furcsa hogy ilyen anyák szülnek makk egészséges gyereket.


2019. júl. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy makkegészséges lesz, de az asztmáját ráfogják a szmogra, az ekcémát meg az ük ük dédnagypapátol örökölte ebbe 100%-ig biztosak stb. stb.
2019. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon mindenkinek joga van teherbe esni és gyereket szülni. Ha az ilyeneket törvényileg el lehetne köttetni, sokkal szebb lenne a világ, de sajnos nem így van.
2019. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert hülye.

Ahogy az is, aki nem terhes, mégis szíjja.

2019. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két ilyen ismerősöm is van aki láncdohányos,az egyiknek három makkegészséges gyermeke van,a másik éppen az ötödikkel várandós,szintén egészséges gyerekek. Mindketten az összes terhességet végig dohányozták.

Az egyikőjük mondta nekem,hogy mikor az elsőt várta, megpróbálta letenni,de olyan durva rosszullétei lettek,hogy bekerült a kórházba,ott több kivizsgálás után kiderült,hogy nincs semmi gond,csak az,hogy előtte tíz éven keresztül láncdohányos volt és hirtelen hagyta el a cigarettát,ez okozta a rosszullétet,a doktor napi 4-5 szál cigaretta helyett napi 1-2 szálat javasolt neki. A gyerekek azóta felnőttek, mindenféle egészségügyi gond nélkül.

2019. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!