Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljeskörű rákszűrő vizsgálat?

Teljeskörű rákszűrő vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy Budapesten van-e olyan hely ahol teljes rákszűrést végeznek? (Tehát megnéznek minden szervet stb) az se probléma számomra ha ez fizetős, persze azért ne 100 ezrek legyenek. 28 éves vagyok lehet kissé hipohonder, de jobb félni mint megijedni. Azért kérdezem, mert szerintem a háziorvosom kiröhög ha minden tünet nélkül kérek emiatt beutalót mindenhova.
2019. júl. 24. 22:00
 1/5 anonim válasza:
83%
Haziorvisnal kérj vervetelhez segítséget és kérd meg, hogy olyan vérvétel ajalnlon, ahol vizsgálják a tumor markert. De a háziorvos többet tud erről. Nem fog hülyének nézni, főleg ha esetleg a felmwnoid között volt ilyen probléma.
2019. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ahova kell beutaló oda adni fog. Ha most leszűreted magad, 2-3 évig nem kell.Persze csak abban az esetben, ha az eredményeit negatívak. A háziorvos pedig úgy mosolyog ahogy akar.
2019. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy háziorvos nem nagyon ad/adhat célzott tumormarkerekre vérvételt, hanem csak a szakosodott doki.
2019. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem adhat tumormarkeres laborra beutalót, csak szakorvos!
2019. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sima vérvételbol pl kiderul elég sok minden, ha esetleg valamelyik érték nem jó. Utána küldenek is további vizsgálatokra. Az évente menetrendszerű tudoszuro vizsgálat sem véletlenül van. Nők járnak elvileg nőgyógyászhoz és mamografiara is, ami mwgintcsak hasznos ilyen kérdések téren. Férfiak pedig elvileg 40-45 körül nyugodtan mehetnek urologiara is. Ezek viszonylag könnyen elérhetők és ha fél merül bármi kérdéses innen küldenek is tovább a megfelelő helyre. Olyan hogy teljeskoru rakszures vizsgálat alatt mit értesz?
2019. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!