Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta csak elvétve eszem húst...

Mióta csak elvétve eszem húst és teljesen glutén és laktóz mentes diétán vagyok, sok zöldséget eszem, nem büdös a székletem. Ez miért van?

Figyelt kérdés

EZ EGY KÉNYES KÉRDÉS!!! NEM BIZTOS HOGY TETSZENI FOG, DE NEM SZÓRAKOZÁSBÓL ÍRTAM KI, PUSZTÁN KÍVÁŰNCSISÁGBÓL!


Ok persze van egy kis szaga, de az állaga is jobb, meg igazából a napi 2x is van ( és nem eszem sokat), viszont nagyon furcsa hogy alig van szaga és az sem az a bűzös valami amilyen volt, illetve amilyen másoké. vajon ez mitől lehet? mely táplálék okozza?


Akár be is kakilhatnék a boltban egy pelusba, még akkor sem lehetne érezni szinte semennyire ...


2019. júl. 26. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de nem az étkezéstől van a szagváltozás, öcsém vegán és nagyon büdöset tud csinálni, arról nem is beszélve, hogy tehén, ló meg egyéb kaka szintén orrfacsaró
2019. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom esetleg elképzelni, hogy gyakrabban van székleted a sok rost mitt és annyit szagoltad, hogy hozzászoltál
2019. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevesebb fehérjét eszel
2019. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amióta a párommal elhagytuk a laktózt és a glutént, szinte szagtalan. úgyhogy aki szerint ennek nem a kaja az oka, az boli. :D
2019. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!