Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadást szeretnék elkezden...

Plazmaadást szeretnék elkezdeni, max hetente 1x, írnátok tapasztalatokat, dolgokat amire figyelnem kell?

Figyelt kérdés
Heti 1 alkalom egés zséges? Napi 3000 kalóriát, 1,5-2gramm fehérjét viszek be kilónként, testzsírszázalékom 10-13% között van, jelenleg tömegnöveléssel kondiba járok.

2019. júl. 27. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem leszel jól először. Izzadás, kimerültség, fokozott folyadék igény. És ha adtál plazmat aznap már nem edzhetsz.


Személyesen tapasztalatom alapján azt mondhatom, hogy nem rendelkezem jó fizikummal, így elég megterhelő a folyamatos plazmazas. És olyan könyök hajlatod lesz tőle, mint egy herkasnak.

Oda menj, ahol a legtöbbet adják most. Néha ha megvagyok szorulva akkor megyek, kb évi 5-6alkalommal már csak.


Gondolom már te is elkepzelted magad a hősök falán, hogy 200-at simán leadsz majd, de 10alkalom egy fordulópont lesz.

2019. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vaspótlásra mindenképp ügyelj, mert kizárhatnak egy időre alacsony haemoglobin szint miatt.

Ha csak a táplálkozásodból nem tudsz elegendő mennyiséget bevinni, keress valami vaspótló étrend kiegészítőt.

2019. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%

Én első alkalommal majdnem elájultam,de rögtön ott voltak körülöttem és segítettek:Rendbe hozták a vérnyomásomat.

Utána már semmi gond nem volt,fáradtság sem.Szóval előtte a kajálásra és víz fogyasztásra érdemes figyelni,nehogy úgy járj,ahogy én:)

Pár nap amíg a plazma újra termelődik,szerintem nem érdemes egyből lecsapoltatni,mert akkor a szervezet folyamatosan csak újratermel,jó ha van ideje közben pihenni is.Legalább 2-3 hetet szerintem érdemes kivárni.

2019. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!