Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatokat...

Tudnátok tapasztalatokat leírni a fogamzásgátló abbahagyása utáni időszakról? 7 évig Jangeet szedtem.

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla, hogy fogamzásgátló abbahagyása után milyen tünetek jönnek elő, sajnos nálam is jelentkeztek, egyből mentem bőrgyógyászhoz. Az arcom tiszta pattanás, a doki alpicort+ forcapil tablettát javasolt, elkezdtem használni őket, de csomókba hullik hajam. Tudnátok esetleg tanácsot adni, tapasztalatot leírni? Vitaminokat szedek, endokrinológushoz már kaptam időpontot ellenőrzésre. Nagyon elvagyok keseredve, ja és hízékonyabb is lettem folyamatosan sport mellett.
2018. okt. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A hízás bevitt kalória > elégetett kalória függvénye, nem a fogamzásgátló miatt nem híztál.


Olyan módon járulhatott hozzá a hízásodhoz a fogamzásgátló elhagyása, hogy pl. most már jobb az étvágyad vagy más, esetlegesen magasabb kalóriatartalmú kajákat kívánsz.


A hormonháztartásod idővel helyre fog állni, most fel van borulva teljesen és a szervezeted pánikol. Ez sajnos normális a tabletta elhagyása után, de idővel el fog múlni.


Ezért vagyok gumipárti. (bár tényleg kellemesebb nélküle, de ez a tabletta utáni szenvedés messze nem érné meg nekem)

2018. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántam, hogy szedtem a gyógyszert. Iszok gyógynövényteákat, hogy minél hamarabb helyre álljak.
2018. okt. 10. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitartás! El fog múlni, hidd el. Ez ilyen, de csak egyszer kell túlesned rajta. Akiknek fontos vagy, szeretni fognak pattanásosan is! A hormonháztartásod és termékenységed is hálás lesz érte később. :)
2018. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a hajhullásról tudtok valamit mondani, praktika?
2018. okt. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!