Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor jön ki belőlem segitetek?

Mikor jön ki belőlem segitetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most east fest-en 5 napon keresztűl füveztem. Hybrid 5.napon már csak reggel szívtam egy nagyon gyengét amitől szinte be se áltam. Le is nyeltem valamennyi füvet, azért mert készen voltam és nem tudtam be tekerni. Az első 2 nap ekiztem, és elrontottam az egész east fest-es bulit az első napon kívűl mindet. Mert, hogy harmadik nap már depis lettem, és még mindig az vagyok. Mivel ez az 5 nap olyan volt mintha csak 1 lett volna. Na meg fullos csajok voltak, és ezek miatt nem tudtam fel szedni eggyet se. Mivel elrontottam a bulimat ezért most szenvedek,sírok és ez azért is van mert most is érzem a thc hatását. És már ezt is unom, hogyan tudnám ezt le állítani? Illetve meddig fog ez tartani. Mert még józanon is nagyon depis lennék most. Nem, hogy így. Mert most magamat utálom, hogy ilyet csináltam. Na meg pl tegnap mikor el szívtam egy szál sima vigit, akkor az szinte teljesen vissza hozta az az előtti nagyon kemény füveset!

2019. júl. 28. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, majd az ad valamit a mellékhatásokra. És többé ne használj drogokat.
2019. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy nem jönne ki, hogy nem kellene orvoshoz mennem?!
2019. júl. 28. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó fogyasztástól számítva két hét kell a teljes regenerálódáshoz.
2019. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 hèt akkor azzal lessz baj!
2019. júl. 28. 14:31
 5/13 A kérdező kommentje:
És meddig lessz ilyen rossz ez a folyamat?!
2019. júl. 28. 14:32
 6/13 A kérdező kommentje:
illetve Amikor eszek akkor is a kaja is vissza hozza a hatást !
2019. júl. 28. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első 3 nap a leghúzósabb, aztán még 3-4 nap ilyen lájtosabb, utána még 1 hét mire teljesen helyre jössz mentálisan is...
2019. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet vagy teát, akkor gyorsabban kimegy belőled!
2019. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

east fest xddd

jólvan, ügyes vagy

szívd azt a sz@rt

2019. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés de a lejövőhöz hernyót használnak. Pl egy crackes ismerősöm is tart otthon egy crack pipát meg heroinra is egy pipát
2019. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!